O nas

Jesteśmy pracownią projektową i wykonawczą, świadczącą usługi w zakresie projektowania wnętrz.

Naszą ofertę kierujemy do klientów prywatnych oraz biznesowych.

Działamy z myślą kreowania przestrzeni nietuzinkowych, dopasowanych do potrzeb i upodobań Klienta. Projektujemy przestrzeń o niebanalnych walorach estetycznych i oryginalnych rozwiązaniach funkcjonalnych. Zgodnie z realnym budżetem Inwestora, dobieramy materiały wykończeniowe, tworzymy rysunki techniczne dla wykonawców, nadzorujemy prace remontowe.

Posiadamy własne ekipy sprawdzonych i rzetelnych wykonawców.

Współpracujemy z wieloma salonami i sklepami wyposażenia wnętrz, stąd oferujemy korzystne rabaty lub wręcz towar sprowadzany bezpośrednio od producenta.

Współpraca z nami może mieć charakter kompleksowy lub dotyczyć tylko wybranych etapów prac. W zależności od potrzeb Klienta, zaprojektujemy mieszkanie „pod klucz” lub doradzimy jak zmienić istniejącą przestrzeń i zmodernizować wybrane pomieszczenie.

Oferujemy nasz profesjonalizm oraz pomoc pozwalającą uniknąć Inwestorowi wielu niepotrzebnych stresów i błędów. Gwarantujemy zaangażowanie i rzetelnie wykonaną pracę.

Działamy na terenie całej Polski i krajów sąsiadujących. Preferujemy współpracę osobistą, choć usługi projektowe są dostępne również drogą elektroniczną.

Zapraszamy do współpracy.

zespół Ars Decori

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.